Oferta The Time Quartet

The Time Quartet to jeden z najlepszych polskich kwartetów, który nieustannie występuje w różnych instytucjach kultury i zajmuje się oprawą muzyczną wielu uroczystości, w tym firmowych i rodzinnych. Ma na swoim koncie ponad kilkaset koncertów i kilkunastoletnie doświadczenie.


W celu zrealizowania potrzeb naszych klientów występujemy zarówno w pomieszczeniach jak i chętnie wykonujemy muzykę w plenerze. Repertuar obejmuje muzykę klasyczną, filmową, rozrywkową, tanga i jest nieustannie rozszerzany i wzbogacany o nowe aranżacje w celu realizacji potrzeb naszych zleceniodawców. Na Państwa życzenie Kwartet jest gotowy opracować zaproponowane przez Państwa utwory.
Pobierz naszą ofertę w formacie PDF.

Oferta Klasyczna

The Time Quartet

The Time Quartet to profesjonalny kwartet smyczkowy, który swoje umiejętności klasyczne rozwijał podczas studiów muzycznych oraz wielu kursów kameralnych u wybitnych pedagogów. Dlatego oferujemy Państwu to co najbliższe naszemu sercu czyli koncerty z muzyką klasyczną. Wykonujemy utwory kompozytorów polskich jak i zagranicznych z różnych epok- od baroku po muzykę współczesną. Na Państwa życzenie dopasujemy repertuar odpowiedni do miejsca i upodobań naszych słuchaczy a Państwa gości w zależności od okoliczności. Koncerty z muzyką klasyczną wspaniale wzbogacają artystycznie wernisaże, otwarcie wystawy w muzeum, spotkania i kolacje z gośćmi wysokiej rangi, jak również w wyjątkowy sposób upamiętniają wydarzenia historyczne, święta państwowe, patriotyczne i kościelne.


imprezy okolicznościowe

The Time Quartet

Chętnie zajmujemy się oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Zarówno firmowych, w których tworzymy tło muzyczne podczas gali, bankietów, konferencji, wręczenia nagród czy kolacji firmowych, jak i rodzinnych: urodziny, imieniny, rocznice ślubów czy zaręczyny.

Oferujemy zarówno repertuar klasyczny oraz muzykę filmową i rozrywkową (posiadamy własne aranżacje na kwartet smyczkowy muzyki popularnej takich wykonawców jak: Coldplay, Michael Jackson, Adele, Sting, Metallica, ABBA, Europe i inni). Repertuar i harmonogram ułożymy według Państwa życzeń i okoliczności imprezy.


Oferta ślubna

The Time Quartet

W ofercie ślubnej posiadamy szeroki wachlarz wyjątkowych utworów uświetniających tą szczególną uroczystość. Każda ceremonia jest dla nas niepowtarzalna, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oprawa muzyczna przygotowana była niezwykle profesjonalnie. Na Państwa życzenie prześlemy listę ponad 150 utworów lub kilka zestawów najczęściej wybieranych kompozycji. Chętnie służymy pomocą w doborze repertuaru. Sprostamy wszystkim życzeniom naszych Klientów, dlatego aranżacje na zamówienie nie są dla nas żadnym problemem. Od 2003 roku specjalizujemy się w oprawie ślubów kościelnych (w tym ekumenicznych i międzynarodowych), a także cywilnych, plenerowych jak również umilamy Gościom czas podczas składania życzeń i obiadów weselnych. Chętnie zajmiemy się także oprawą muzyczną innych ceremonii kościelnych jak np. chrzciny.


Sesje nagraniowe

The Time Quartet

The Time Quartet posiada ogromne doświadczenie studyjne w nagrywaniu muzyki do filmów, płyt audio czy teledysków.

Ściśle współpracujemy z jedyną orkiestrą studyjną w Polsce - Melanidis Orchestra i jesteśmy liderami poszczególnych sekcji kwintetu smyczkowego tej orkiestry. Z ogromnym powodzeniem wraz z Melanidis Orchestra nagraliśmy muzykę do siedmiu filmów polskich i zagranicznych. W 2015 roku nagraliśmy utwór towarzyszący klipowi promującemu program pomocy humanitarnej „Pajacyk”.

Ze współpracy z jazzową wokalistką Agnieszką Wilczyńską powstała płyta "Tutaj mieszkam", która w 2016 roku została nagrodzona Fryderykiem w kategorii fonograficzny debiut roku jazz.

Posiadamy doświadczenie aktorskie w rolach serialowych ściśle związanych z muzyką (nagrania do seriali: „Przyjaciółki”, „Powiedz tak”, „Druga szansa”, „Strażacy”, „Na sygnale”, „Pierwsza miłość”).

Oferujemy nagrania studyjne muzyki do: filmów, piosenek, teledysków, seriali, gier. Nagrywamy zarówno muzykę klasyczną, jazzową jak i rozrywkową.